www.asu.pl :: Zobacz temat - Gdzie jest czujnik uderzeniowy odcinający w Pontiac Trans Sp
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gdzie jest czujnik uderzeniowy odcinający w Pontiac Trans Sp

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
muchar
*
*


Dołączył: Oct 30, 2011
Posty: 1

PostWysłany: Nie Paź 30, 2011 12:30    Temat postu: Gdzie jest czujnik uderzeniowy odcinający w Pontiac Trans Sp Odpowiedz z cytatem

Gdzie jest czujnik uderzeniowy odcinający w Pontiac Trans Sport
odcięło mi pompkę paliwa .mam ten wyrób samochodopodobny i cały czas sa problemy to jest totalny szajs a nie samochód jedyna zaleta to to że nie rdzewieje najlepiej nadaje się na dziąłkę jako schowek na graty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
luky
*
*


Dołączył: Oct 07, 2005
Posty: 885
Skąd: masłońskie/częstochowa

PostWysłany: Sro Lis 02, 2011 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pomyliles chyba z jakims francuzem-w pontiacach tego nie ma. sprzedaj to w cholere czym predzej, pozbedziesz sie klopotu. pozadne audi albo vw wyleczy cie z problemow
_________________
lumina 95 3,8 ,grand prix gxp 5,3 2007, dakota 5,2 1999, luka_f@o2.pl tel. 0691388944 www.luky-garaz.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
bodek1968
*
*


Dołączył: May 23, 2010
Posty: 241
Skąd: Wyspa Uznam

PostWysłany: Wto Lis 08, 2011 23:46    Temat postu: Re: Gdzie jest czujnik uderzeniowy odcinający w Pontiac Tran Odpowiedz z cytatem

" to jest totalny szajs a nie samochód jedyna zaleta to to że nie rdzewieje najlepiej nadaje się na dziąłkę jako schowek na graty[/quote]

Miałem nic nie pisać,ale nie mogłem się powstrzymać.
To po "kiego" grzyba go kupiłeś?O każdym przechodzonym i zaniedbanym aucie można tak powiedzieć.Kup sobie "poczciwe" i nigdy "niepsujące" się BMW czy innego "Panzerwagena" jak radzi Luky i po problemie.
Kurde,będzie mi tu "ponczka" obrażał ,no !!!!
_________________
Pontiac Trans Sport 3.1/91 - biały z "kaloryferem" i czarnym dachem czyli to co tygrysy lubią najbardziej Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group