www.asu.pl :: Zobacz temat - chrysler town country 1997r
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

chrysler town country 1997r

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
kobys
*
*


Dołączył: Jun 19, 2011
Posty: 309
Skąd: Mszczonów

PostWysłany: Czw Paź 06, 2011 19:24    Temat postu: chrysler town country 1997r Odpowiedz z cytatem

witam
Pany ma taki mały problem. Mianowicie, przestały mi działać, drzwi kierowcy Very Happy tzn. chodzi o to, że jak je otwieram, to nie zaświeca się światło w środku oraz jak są kluczyki w stacyjce to nie pipczy. Dzisiaj rozebrałem słupek progi tapicerkę i dostałem się do tego pipka w słupku co go drzwi wciskają. Po kabelkach i doszedłem, że kabelek idący od tego pipka do deski rozdzielczej, ten minusowy, jest ułamany. Jest on przecięty na wysokości deski rozdzielczej. Moje pytanie jest takie, do czego on winien być podłączony aby działał. Według mnie jest to jakieś urządzenie sterowane masą czyli minusem, ale nie mogę dojść do czego był podłączony.

PS. jak rozebrałem prawie cała cześc lewą deski rodzielczej nie znalazłem miejsca jego mocowania, ale za to rozwaliłem wyświetlacz od wskazania położenia biegów, bo nie zaznacza mi pozycji P i N i zostaje naprzykład na D mimo, że jest na P. Trochę dziwne, bo jak wajchujętylko na zapłonie to wszystkie pozycje ładnie zaznacza a jak odpalę autko, to tak jak wyżej, nie wszystko zaznacza. Podejrzewam, że gdzieś masę źle podłączyłem, ale to później, na razie chodzi mi o ten kabelek. Może ktoś wie?????
_________________
chrysler town&country 1997r 3.8, jasna skórka i fajnie się śmiga z rodzinką, jeep ...się utopił, ford sprzedany ale jest primera na wypasie plus szukam znowu JEEPA szerokiego SmileSmile do zabawy... 
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kobys
*
*


Dołączył: Jun 19, 2011
Posty: 309
Skąd: Mszczonów

PostWysłany: Pią Paź 07, 2011 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a może ma ktoś schemat tego elementu, bo ja coś znalazeł ale nie umiem tego rozszyfrować, niech ktoś pomoże, bo dzisiaj mam trochę czasu to bym to skończył.
_________________
chrysler town&country 1997r 3.8, jasna skórka i fajnie się śmiga z rodzinką, jeep ...się utopił, ford sprzedany ale jest primera na wypasie plus szukam znowu JEEPA szerokiego SmileSmile do zabawy... 
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group