www.asu.pl :: Zobacz temat - potiac 2.3 otwieranie szyb
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

potiac 2.3 otwieranie szyb

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
strojnis55
*
*


Dołączył: Jun 20, 2011
Posty: 24
Skąd: mazowsze

PostWysłany: Pon Cze 20, 2011 22:01    Temat postu: potiac 2.3 otwieranie szyb Odpowiedz z cytatem

Też mam problem jak poprzednik , szyby się otwierały i raptownie przestały
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zwierzak
*
*


Dołączył: Jun 24, 2008
Posty: 1289
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Wto Cze 21, 2011 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdź na pewno dwie rzeczy tj. Bezpiecznik 30A nad nogami pasażera (trza odkręcić schowek i tam jest jeszcze jedna miejscówka w takiej podłużnej obudowie alu zwany ciruit braker . Działa tak że jak pobór prądu jest za duży to rozpina elektrykę szyb a kiedy się ostudzi działa znowu. U mnie było co innego zrypane tzn komuś kiedyś zerwało kable pomiędzy drzwiami a buda w tej gumowej osłonie. Ktoś posztukował to kabelkami z jakąś papierowa izolacją. Mało tego kabelki trzymały się na pojedyńczych żyłach i dlatego wywalało mi tego 30A przy zamykaniu szybek. Dzisiaj z rana zrobiłem to tak jak powinno i szybki działają jak powinny.
_________________

Pontiac Trans Sport 93' 3.1
Pontiac Trans Sport 92' 3.1 Black Edition
Chłopaki maja Pontiaki !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group