www.asu.pl :: Zobacz temat - Wersje mocy silnika lincoln continental 3.8 v6
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wersje mocy silnika lincoln continental 3.8 v6

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
ajejman
*
*


Dołączył: Jun 25, 2008
Posty: 10

PostWysłany: Czw Maj 26, 2011 21:11    Temat postu: Wersje mocy silnika lincoln continental 3.8 v6 Odpowiedz z cytatem

Witam ponownie...Zakupiłem właśnie wielki magazyn części w postaci drugiego lincolna. Ale....Zauważyłem pewne różnice w silniku/osprzętu. Zatem w moim jest zamontowany przepływomierz , w wersji drugiej nie ma przepływomierza.Może ktoś się orientuje który z tych silników ma większą moc ? Z tego co czytałem wahała się pomiędzy 140 - 160 km...Chcę przełożyć silnik ze swojego,gdyż tamten jest uszkodzony i nie wiem czy bawić się w wymianę osprzętu i instalacji z silnikiem z przepływką...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MarkSeven
*
*


Dołączył: Aug 23, 2009
Posty: 1419
Skąd: USA FL. '99 Grand Marquis, '02 TownCarCartier GoldEdition , '97 DeVille

PostWysłany: Pią Maj 27, 2011 0:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na te pytania mozna odpowiedziec dopiero po odczytaniu z VIN kodu silnikow.Bo przeciez nikt z nas nie wie nawet jakie sa ich roczniki.A lincolnow Continental jest kilka wersji nawet nieraz w jednym roczniku. Sa roznice w silnikach i sterowaniu.>>< A wiec dokladny VIN twojego i dawcy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ajejman
*
*


Dołączył: Jun 25, 2008
Posty: 10

PostWysłany: Pią Maj 27, 2011 8:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Numery vin rok 1991 - 1lncm9845my643914
rok 1990 - 1lnlm9840ly699211

Poszperałem trochę w necie i wynika z tego iż rocznik 1990 miał 140hp..Chciałbym znaleźć trochę więcej info na temat różnic. W vin decoderach nie ma za dużo informacji
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group