www.asu.pl :: Zobacz temat - jaki silnik pasuje do taurusa 2gen
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

jaki silnik pasuje do taurusa 2gen

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
cobra
*
*


Dołączył: Mar 29, 2007
Posty: 18

PostWysłany: Pon Gru 13, 2010 10:23    Temat postu: jaki silnik pasuje do taurusa 2gen Odpowiedz z cytatem

Witam
Na wstępie to mój 4 taurus w każdym coś było nie tak, ale za to się je kocha że poprostu są, zakupiłem 4 bez silnika i skrzyni, a że robię 40tyś rocznie i nie dysponująć z 6 tyś aby dopowadzić do perfekcji tego taurusa jak w orginale , to zdecydowałem się zamontować silnik 2.0 manual narazie są to plany . Orientuje się ktoś może już ktoś robił takie przekładki. jaki silnik ze skrzynią manualną włożyć do taursa i który będzie pasował bez zbędnych modyfikacji. Na początku chciałem zamontować silnik od Cougara 2.5 ale ponoć się grzeją,panewki obracają i niecierpią gazu.

a ja potrzebuję silnika który będzie pasował bez zbędnych modyfikacji, będzie miał przyzwoitą moc, nie będzie awaryjny i polubi gaz
Czekam na wasze sugestje ?propozycje, rozwiązania

Na pytania dlaczego nie chcę jeździć automatem; to mam explorera 5.0automat i jeden wystarczy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Czw Gru 16, 2010 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to ja bym ci teraz radzil kupic jakiegos 5 taurusa po dzwonie lub zgnitego lub bez prawa rejestracji i zrobic przeszczep silnika i skrzyni - to bedzie napewno i taniej i szybciej i pewniej niz robienie swapa! robiac swapa napotkasz na cala mase trudnosci typu : niepasujaca lapa silnika, niepasujace weze ukladu chlodzenia, niepasujacy drazek zmiany biegow czy wreszcie problem polaczenia nowej skrzyni ze starymi poloskami - tylko mi nie mow ze chcesz np. pospawac poloski - bo i takie rozwiazania widzialem Smile najpier dobrze sie zastanow skad wezmiesz podstawowe czesci i ile to bedzie kosztowac i czy podolasz (bo jest to do zrobienia) ale trzeba i duzo kasy i czasu..a napewno wiecej niz przy oryginale Smile
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group