www.asu.pl :: Zobacz temat - przepala sie bezpiecznik
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

przepala sie bezpiecznik

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
swenson
*
*


Dołączył: Jun 02, 2008
Posty: 12

PostWysłany: Pon Sie 04, 2008 13:20    Temat postu: przepala sie bezpiecznik Odpowiedz z cytatem

jak w tytule.
a chodzi o bezpiecznik w skrzynce bezpiecznikow w komorze silnika,
jest to maly bezpiecznik 7.5 amp stojac od frontu sa dwa rzedy tych malutkich bezpiecznikow,To jest drugi rzad i pierwszy z prawej strony.

windstar 1995 rok silnik 3.0l

a jest tak.....zapalam ruszam wszystko jest pieknie i po paru km.wylacza sie silnik podnosze maske bezpiecznik spalony,po wlozeniu nastepnego znow jest pieknie i po chwili jazdy znow przepalony.


do czego jest ten bezpiecznik.bo w mojej ksiazeczce jest napisane ze ....kontrollampa automatvaxlada...po szwedzku,co mozna tlumaczyc ,sensor czujnik automatycznej skrzyni biegow.............tak mi sie zdaje.

dodam ze byla pare dni temu robiona cala skrzynia/

co to moze byc ,czy ktos sie spotkal z tym bezpiecznikiem!!!!!!!!!!!

Pomozcie...samochod jak zyleta a tu taka niespodzianka.

jak ktos jest z wawy to niech kliknie do mnie ja oddzwonie i moze sie spotkamy.bede wdzieczny 606320387.
kazda pomoc jest mile widziana.

pozdrawiam Windstarowcow
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
swenson
*
*


Dołączył: Jun 02, 2008
Posty: 12

PostWysłany: Wto Sie 05, 2008 8:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koledzy ...............nikt nie wie co to moze być zwiazane z tym bezpiecznikiem..
A moze znacie jakiegos dobrego elektryka od windstarow /
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group