www.asu.pl :: Zobacz temat - gaśnie na zimnym
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

gaśnie na zimnym

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
krianksan3
*
*


Dołączył: Feb 15, 2007
Posty: 98
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Pon Lip 21, 2008 13:27    Temat postu: gaśnie na zimnym Odpowiedz z cytatem

grand voyager 3,8 1996
jak jest zimny lub po nocy zapalam to obroty wskocza i zaraz spadną i gaśnie, jak zapalę i go troszkę pogazuję to obroty sie utrzymaja i da sie jechac, co moze byc przyczyna takich objawow? filtr paliwa brudny, a po jakim czsie sie odpycha, po wiekszym cisnieniu pompki paliwa, czy co?
nieraz jak jest nawet silnik goracy i dojezdzam do skrzyzowania i raptownie zdejme noge z gazu to tez obroty spadna ponizej normy po czym podejda, co jest, pomocy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Przemok
*
*


Dołączył: Jun 12, 2008
Posty: 133
Skąd: Opole

PostWysłany: Pon Lip 21, 2008 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze na poczatek podlacz do kompa i odczytaj kody? Wyglada np na zabrudzony silniczek krokowy, ale pewnosci nie ma.
Masz instalacje gazowa? Jesli tak, to czy problem wystepuje na gazie i na paliwie?
_________________
Grand Voyager Town&Country 3,8 2002 Grand Voyager Town&Country 3,8 1997 lpg/pb sprzedany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
krianksan3
*
*


Dołączył: Feb 15, 2007
Posty: 98
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Wto Lip 22, 2008 7:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

komputer nie wyświetla żadnych błedów, silniczek krokowy czyściłem, prawdopodobnie nie łączy mi kostka umieszczona obok filtra powietrza wchodzi do niej z 8 -10 kabelków, bo ja miałem zapalone auto i podniosłem maskę wepchnąłem tam swoje łapki i przez przypadek ruszyłem tą kostką i silnik zgasł, czynność powtórzyłem i znowu zgasł,

co zrobić, czy podjechać do elektryka niech posprawdza i utwierdzi mi lepiej kabelki w kostce czy co?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lift
*
*


Dołączył: Jul 08, 2007
Posty: 871
Skąd: Żyrardów

PostWysłany: Wto Lip 22, 2008 9:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prędzej przewód wychodzący z kostki może być naderwany(trudno na pierwszy rzut oka zauważyć)niż w środku kostki nie łaczy chyba że masz tam naprawdę zielono Crying or Very sad
Jeśli zatrzask kostki nie trzyma to wilgoć jak wejdzie zrobi swoje,na urwany zatrzask stosuję mini opaski plastikowe zaciskające i problem z głowy ,najlepiej kupić w elektronicznym sklepie Wink
_________________
CHRYSLER
TOWN&COUNTRY 3.8 V6 98' PB/LPG ASB
VOYAGER 3.0 V6 89' PB/LPG ASB
http://www.voyagerklub.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mario_KOSZALIN
*
*


Dołączył: May 05, 2008
Posty: 184

PostWysłany: Pon Sie 04, 2008 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pomocy! też od kilku dni tak mam, ino mię sie pokazuje błąd 54
"fuel trim too rich", cokolwiek to znaczy. męczy się, dławi, prycha i gaśnie tylko na zimnym- czyżby też ten silniczek? gaz załącza mi się przy 45 stopniach i też potrafi w początkowej jego fazie zdechnąć.
_________________
Magnum 5.7 Hemi 2005 black matt
DODĹťYK GC 1996 3,3 oddany pracownikowi - ale sie chłopaczyna cieszy Smile
Toyota Corolla 1,4 diesel słuzbowa- to juz przeszłość
Opel Astra 1,7 CDTI-słuzbowy - to już przeszłość
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
wmarek65
*
*


Dołączył: Feb 20, 2006
Posty: 1049
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Pon Sie 04, 2008 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Błąd 54 to Czujnik polożenia wału rozrządu - usterka" ,a ty piszesz <bogata mieszanka wtedy pwinien być błąd 52.
Sprawdz tą kostkę o której pisałeś i przejście do tego czujnika ,jest on koło termostatu na podstawie mocowania alternatora nad tym czujnikiem jest kostka rozłącz i sprawdz przejście do kompa auta ,być może coś nie kontaktuje w tej kostce co pisałeś i dlatego wyświetla błąd o usterce
_________________
--------------------------------------------------
Chrysler Grand Voyager AWD 3,8 2000 +sek Landi Renzo Omegas
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group