www.asu.pl :: Zobacz temat - a604 - dziwny problem z biegami w przód
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

a604 - dziwny problem z biegami w przód

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
mariuszm8
*
*


Dołączył: Aug 31, 2007
Posty: 5

PostWysłany: Pią Mar 14, 2008 15:58    Temat postu: a604 - dziwny problem z biegami w przód Odpowiedz z cytatem

Voyager 3.3 awd 1992 - skrzynka a604
Witam, dziękuję za odpowiedzi na mój poprzedni wątek - już umówiłem się na odbiór elektrozaworów (nowych) za 450zł, dzięki za nakierowanie na aukcje.

Przed tym jeszcze chciałbym się upewnić czy objaw, który mam może być wywołany przez solenoid pack:
Kiedy odpalam autko i załączam d to ładnie(normalnie) zaczyna jechać, lecz po chwili następuje stop i wyhamowuje mnie do zera. Zgaszę lub zostawię na chwile na parkingu i z powrotem działa chwilę.
Komputer skrzyni wymieniłem, olej nowy midland(wymiana dynamiczna), filtr nowy, płyta zaworowa przeczyszczona i przeglądnięta.

Kiedy skrzynia wchodzi w ten dziwny stan to zachowanie jest takie samo jak wtedy kiedy odepnie się całkiem kostkę od kompa skrzyni...

Został jeszcze solenoid, jak nie pomoże to generalka skrzynki chyba mnie czeka, podejrzenia padają na pęknięcie kosza - tylko czy wtedy skrzynia działałaby normalnie i w momencie przestawała bez żadnych pośrednich objawów??.

Czekam na jakieś sugestie Smile
Pozdrawiam Wszystkich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wmarek65
*
*


Dołączył: Feb 20, 2006
Posty: 1049
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Sob Mar 15, 2008 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prawdopodobnie masz pęknięty kosz Sad
Po odłączeniu kostki z elektrozaworów masz skrzynie jakby mechaniczną (komputer skrzyni i elektrozawory nie mają wpływu na prace skrzyni ,ale jest tylko R i 1,2.
Po zgaszeniu auta resetuje się komp skrzyni z błędów (nie powoduje to zgaśnięcia kontrolki Check i kasowania błędów) i skrzynia zaczyna pracować do momentu odczytu sygnalu niezgodnego z fabrycznymi ustawieniami i przechodzi w tryb awaryjny.U ciebie jest coś poważnego skoro wychamowywuje ją zaraz,w wiekszosci przypadków jest 1,2 R i można dowlec się o własnych siłach do serwisu.
_________________
--------------------------------------------------
Chrysler Grand Voyager AWD 3,8 2000 +sek Landi Renzo Omegas
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wmarek65
*
*


Dołączył: Feb 20, 2006
Posty: 1049
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Sob Mar 15, 2008 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prawdopodobnie masz pęknięty kosz Sad
Po odłączeniu kostki z elektrozaworów masz skrzynie jakby mechaniczną (komputer skrzyni i elektrozawory nie mają wpływu na prace skrzyni ,ale jest tylko R i 1,2.
Po zgaszeniu auta resetuje się komp skrzyni z błędów (nie powoduje to zgaśnięcia kontrolki Check i kasowania błędów) i skrzynia zaczyna pracować do momentu odczytu sygnalu niezgodnego z fabrycznymi ustawieniami i przechodzi w tryb awaryjny.U ciebie jest coś poważnego skoro wychamowywuje ją zaraz,w wiekszosci przypadków jest 1,2 R i można dowlec się o własnych siłach do serwisu.
_________________
--------------------------------------------------
Chrysler Grand Voyager AWD 3,8 2000 +sek Landi Renzo Omegas
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group