www.asu.pl :: Zobacz temat - a604 problem - dziwny problem z biegami w przód
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

a604 problem - dziwny problem z biegami w przód

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
mariuszm8
*
*


Dołączył: Aug 31, 2007
Posty: 5

PostWysłany: Pią Mar 14, 2008 13:33    Temat postu: a604 problem - dziwny problem z biegami w przód Odpowiedz z cytatem

Voyager 3.3 awd 1992 - skrzynka a604
Witam, dziekuje za odpowiedzi na moj poprzedni wątek - juz umówiłem się na odbiór elektrozaworów (nowych) za 450zł, dzięki za nakierowanie na aukcje.

Przed tym jeszcze chciałbym się upewnić czy objaw który mam może być wywołany przez solenoid pack:
Kiedy odpalam autko i załączam d to ładnie(normalnie) zaczyna jechac, lecz po chwili nastepuje stop i wychamowuje mnie do zera. Zgasze lub zostawie na chwile na parkingu i spowrotem działa chwile.
Komputer skrzyni wymieniłem, olej nowy midland(wymiana dynamiczna), filtr nowy, plyta zaworowa przeczyszczona i przeglądnięta.

Kiedy skrzynia wchodzi w ten dziwny stan to zachowanie jest takie samo jak wtedy kiedy odepnie się całkiem kostkę od kompa skrzyni...

Został jeszcze solenoid, jak nie pomoże to generalka skrzynki chyba mnie czeka. Czekam na jakieś sugestie Smile
Pozdrawiam Wszystkich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group