www.asu.pl :: Zobacz temat - pilnie potrzebny schemat do voyagera 2.4 98rok
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

pilnie potrzebny schemat do voyagera 2.4 98rok

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
mapek5
*
*


Dołączył: Oct 10, 2007
Posty: 10
Skąd: gdansk

PostWysłany: Czw Paź 11, 2007 22:37    Temat postu: pilnie potrzebny schemat do voyagera 2.4 98rok Odpowiedz z cytatem

panowie czy mozna odlaczyc jakos oryginalny alarm i zrobic tak zeby wszystko dobrze chodzila
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
sato
*
*


Dołączył: Sep 13, 2007
Posty: 1350
Skąd: Wodzisław Śląski

PostWysłany: Pią Paź 12, 2007 9:17    Temat postu: PROBLEM Z ALARMEM. Odpowiedz z cytatem

OPISZ CO SIE DZIEJE SZCZEGóLOWO.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mapek5
*
*


Dołączył: Oct 10, 2007
Posty: 10
Skąd: gdansk

PostWysłany: Pią Paź 12, 2007 9:31    Temat postu: pilnie schemat Odpowiedz z cytatem

szczegolowo to tak.
zamknolem auto pilotem tak jak zawsze, po paru godzinach gdzies chcialem jechac i juz nie moglem otworzyc z pilota.
pilot nie rozlacza alarm set. caly czas mi mruga i odcina pompe paliwa. mam auto na gaz wiec jak przelacze na gaz to jedzie ale caly czas mruga i piszczy..
pilot na nic nie reaguje, oczywiscie baterie zmienialem na nowe.
myslalem o calkowitym zdjeciu tej blokady
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
sato
*
*


Dołączył: Sep 13, 2007
Posty: 1350
Skąd: Wodzisław Śląski

PostWysłany: Pią Paź 12, 2007 13:37    Temat postu: PROBLEM Z ALARMEM Odpowiedz z cytatem

ZRóB TAK.ODłąCZ ZASILANIE NA MINUSIE I POZOSTAW GO NA KILKA GODZ.MOżE BYć DłUżEJ. ALE NIE WKłADAJ WOGóLE KLUCZYKA DO STACYJKI BO PILOT ROZBRAJA ALARM TYLKO.PO ODCZEKANIU ZAłóż ZACISK I KILKA RAZY PILOTEM ZAMKNIJ I OTWIERAJ AUTO MOżE ZAGADA.MIAłEM PODOBNY PROBLEM I NA ZASADZIE PRóB UDAłO SIę GO ODPALIć.żYCZE POWODZENIA.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
bandarynka
*
*


Dołączył: Jul 31, 2007
Posty: 3
Skąd: Ĺťary

PostWysłany: Sro Lis 07, 2007 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam podobny problem z silnikiem 2,4 z gazem rok 2000. W trakcie jazdy przestały dziłać wszystkie wskaxniki ( prędkość , stan paliwa, obroty tem. wody. Po wyłaczeniu silnika juz nie moge go uruchomić. Kilka razy silnik zapalał ale po chwili migał alarm set i silnik gasł. Obecnie wogóle sie nie odzywa. Resetowałem komputer ale dalej sie nie odzywa. Żaden mechanik jak narazie niewie o co chodzi. Co to może byc.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sato
*
*


Dołączył: Sep 13, 2007
Posty: 1350
Skąd: Wodzisław Śląski

PostWysłany: Czw Lis 08, 2007 15:17    Temat postu: alarm Odpowiedz z cytatem

Witam.Niedawno opisywałem podobne problemy z blokowaniem pompy paliwa i komputera.Te same objawy jak wasze.Doszedłem do przyczyny całkiem przypadkiem uderzając w deskę i wszystko się oświetliło to znaczy zapalił.Przyczyna tkwiła na płytce z licznika w gnieżdzie konektorowym były zimne luty.Poprawiłem luty dwóch gniazd i jest ok.Chyba,że masz immobilajzer to może on ci blokuje.W niektórych kluczykach (w główce kluczykach były transpondery) a odbiornik znajduje się od strony stacyjki po zdjęciu osłon maskujących. Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group