www.asu.pl :: Zobacz temat - Dodge Grand Caravan 96 3.3 brak iskry
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dodge Grand Caravan 96 3.3 brak iskry

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
paczek01
*
*


Dołączył: Aug 29, 2010
Posty: 2

PostWysłany: Nie Sie 29, 2010 12:19    Temat postu: Dodge Grand Caravan 96 3.3 brak iskry Odpowiedz z cytatem

Witam mam problem ze swoim vanikiem mianowicie po odpaleniu był chwilkę na polu potem go wstawiłem do garażu i następnego dnia nie odpala. na początku delikatnie lapnie ale potem tylko kreci, iskry niema, chodź wydaje mi się ze czasem się pokazywała, kontrolka migająca pokazała numer 123155 , ale nie wiem co to oznacza, miałem raz ścieżki w kompie naprawiane czy to może być to samo bo objawy byle podobne ? a może to czujnik położenia walu ? tylko gdzie go szukać i jak sprawdzić czy jest dobry ?jak oglądałem świece to wyglądały na zalane a iskry niema na żadnej, cewka jest na 100% dobra bo mam nówkę i ja podłączałem i tak samo. Proszę o pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Nie Sie 29, 2010 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sprawdz co oznacza blad 31 bo taki blad masz Wink i szukaj dalej Smile
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
MarkSeven
*
*


Dołączył: Aug 23, 2009
Posty: 1419
Skąd: USA FL. '99 Grand Marquis, '02 TownCarCartier GoldEdition , '97 DeVille

PostWysłany: Nie Sie 29, 2010 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marcys napisał:
sprawdz co oznacza blad 31 bo taki blad masz Wink i szukaj dalej Smile
31 - seria bledow zwiazanych z odpowietrzeniem zbiornika-EVAP. Dokladnie ktory blad trzeba juz odczytac skanerem.Mysle,ze raczej nie maja wplywu na twoja usterke.Moze byc jeszcze w pamieci nowy blad dotyczacy braku iskry,ale byl (jest) chwilowy i lampka nie pokaze.Tylko skanerOBDII.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
On
*
*


Dołączył: Apr 16, 2008
Posty: 1010
Skąd: Słupsk Pomorskie Plymouth G.V. 3,3 1996r był. Teraz Chrysler G.V. 3,3 Limited 2003r.

PostWysłany: Pon Sie 30, 2010 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdź wtyczkę niskiego napięcia wchodzącą do cewki. U mnie czasem ona "wylata", bo ma wyłamane zapięcie-zatrzask i potrafi niezauważalnie się wysunąć, co skutkuje brakiem iskry.
Żadnych innych pomysłów nie mam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
paczek01
*
*


Dołączył: Aug 29, 2010
Posty: 2

PostWysłany: Wto Sie 31, 2010 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widocznie będę musiał jakiegoś speca ściągnąć z komputerkiem i tymi wszystkimi bajerami to może coś wymyśli . a czy warto jest jechać z samym komputerem do serwisu czy on raczej niema nic w tej sytuacji zepsutego, za naprawę kompa parę lat temu płaciłem 800zl a teraz jak oglądałem to używkę takiego kompa to za 400 można kupić ale muszę być pewien czy to on czy to może coś innego, albo pozostało mi tez cały samochód do mechanika zaciągnąć. Uparty samochód a wszystko przez to ze chciałem go sprzedać hehe i następnego dnia jak wystawiłem już nie odpalił hehe może to nic poważnego bo normalnie wszystko chodziło tylko mu się przez noc coś porobiło może jakieś myszki garażowe coś pogryzły ale patrzyłem i nic nie było widać to nie wiem tez nie mam już pomysłów co może mu być
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sato
*
*


Dołączył: Sep 13, 2007
Posty: 1350
Skąd: Wodzisław Śląski

PostWysłany: Wto Sie 31, 2010 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Elektryka do konserwacji.
_________________


Chrysler Grand Voyager 3,3 2000r. LPG Stag 300
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group