www.asu.pl :: Zobacz temat - WOW to forum dziala?! / problem z tlumikiem
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

WOW to forum dziala?! / problem z tlumikiem

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
airwolf
*
*


Dołączył: Oct 22, 2008
Posty: 93

PostWysłany: Wto Maj 12, 2009 11:38    Temat postu: WOW to forum dziala?! / problem z tlumikiem Odpowiedz z cytatem

Witam po przerwie.. az nie chce mi sie wierzyc, ze formu dziala.. swoja droga szkoda, ze nie bylo zadnej informacji o przyczynach tak dlugiej awarii..

ale do rzeczy..

chalasuje mi srodkowy tlumik (chyba pierwszy w kolejnosci) w ktorym zbiegaja sie dwie rury wydechu, a wychodzi juz tylko jedna.. w warsztacie powiedzieli mi, ze urwal sie wklad..

powiedzieli tez, ze w zaleznosci od tego z czego jest zrobiony wklad, albo sie rozsypie albo bedzie dzownil i nic sie nie stanie..

stad pytanie, czy orientujecie sie, z czego jest zrobiony wklad w tym tlumiku i czy jezdzenie z takim urwanym wkladem jest grozne?

naprawa dosc kosztowna z tego co widze..

pozdr!
_________________
VISION 3,5 '95 mit gasssss ..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Stasheck
*
*


Dołączył: Mar 03, 2007
Posty: 451
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Maj 12, 2009 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzwoni w sensie?
_________________
Dodge Intrepid 3,2l ES '99
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Wto Maj 12, 2009 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No mnie osobiście by szlag trafiał jakbym miał jeżdzić z taką dzwonnicą. Znajdz jakiegoś magika od wydechów który wytnie tłumik i coś wspawa w jego miejsce. Jakbyś był z okolic Rzeszowa to bym ci polecił takiego magika
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
Stasheck
*
*


Dołączył: Mar 03, 2007
Posty: 451
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Maj 13, 2009 7:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałem przez półtora roku dzwoniącego Visiona, tyle że dzwonił głównie przy wstecznym, tak poza tym siedział cicho. Nic szczególnego poza tym się nie działo.
_________________
Dodge Intrepid 3,2l ES '99
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Sro Maj 13, 2009 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to bym podjechal do jakiegos pana Kazia ktory ma migomat i kazal mu rozpruc plaszcz tlumika i poprostu od nowa zamocowac wklad - zejdzie mu na to jakas godzina-moze dwie i zaplacisz pare groszy i po sprawie.
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
airwolf
*
*


Dołączył: Oct 22, 2008
Posty: 93

PostWysłany: Nie Maj 17, 2009 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzwoni dzwoni.. na niskich obrotach dzwoni a pozniej tak około 1500-2500.. na wyzszych nie slysze ze dzwoni albo rzeczywiscie nie dzwoni Wink

bede szukał pana Kazia.. sadzicie ze wklad daje sie ponownie zamontowac? w jednym warsztacie proponowali mi rozprucie tego tlumika i wywalenie wkladu (nie bylo mowy o ponownym jego montazu) za 150 zł..

nie wiem czy to rzeczywiscie tyle powinno kosztowac a druga rzecz, to obawa, ze moj VISION stanie sie glosny i nieznosny Wink

aktualnie rezyduje w stolicy - moze ktos mogby polecic pana Kazia z okolicy warszawy.. co tanio i dobrze zajmie sie moim tlumikiem Smile
_________________
VISION 3,5 '95 mit gasssss ..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sato
*
*


Dołączył: Sep 13, 2007
Posty: 1350
Skąd: Wodzisław Śląski

PostWysłany: Nie Maj 17, 2009 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za tą zabawę weżnie miń. 50zł.Zobacz na nowy tłumik do mojego są już od 150zł i będę za niedługo wymieniał zobaczymy co ta blacha jest warta.
_________________


Chrysler Grand Voyager 3,3 2000r. LPG Stag 300
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group