www.asu.pl :: Zobacz temat - schemat elektryczny do chenroleta luminy
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

schemat elektryczny do chenroleta luminy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
ParysArab
*
*


Dołączył: Oct 17, 2007
Posty: 83
Skąd: Polska / Slowacja

PostWysłany: Pią Kwi 03, 2009 18:59    Temat postu: schemat elektryczny do chenroleta luminy Odpowiedz z cytatem

Pilnie poszukiwany schemat elektryczny do chevroleta luminy APV 3,1 z 1990 a dokładnie schemat dotyczący podłączenia wiązki do hamulców i tempomatu. Shocked
mam ucięty kabel od dźwigni tempomatu z którego wychodzą 4 kable i znalazłem kostkę do której powinien być podłączony a kolorystyka kabli sie różni a nie chce ryzykować spalenia modułu. Poza tym reszta sprawna i tylko ten problem mnie wstrzymuje od korzystania z dobrodziejstwa którym jest tempomat
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gucio
*
*


Dołączył: Aug 13, 2007
Posty: 415
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Pią Kwi 03, 2009 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.pontiac-trans-sport.republika.pl/
w dziale Haynes Repair Manual są schematy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
ParysArab
*
*


Dołączył: Oct 17, 2007
Posty: 83
Skąd: Polska / Slowacja

PostWysłany: Pią Kwi 03, 2009 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ten schemat posiadam ale to jest rocznik 1993 i są inne kolory kabli, może tak, do kostki od tempomatu wszystko się zgadza, ale kolorystyka kabli od manetki kierunkowskazów i tempomatów jest już inna , a chciałbym podłączyć tempomat ale jak napisałem wcześniej nie chce spalić modułu. Może ktoś ma rocznik 1990-1991 i podzielił by się wiedza jaka kolorystyka u niego jest kabli lub podesłał zdjęcia podłączenia kostki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group