www.asu.pl :: Zobacz temat - Polskie Misiaki....
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Polskie Misiaki....

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
ArtoArto
*
*


Dołączył: Mar 03, 2008
Posty: 268
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Sro Gru 17, 2008 10:36    Temat postu: Polskie Misiaki.... Odpowiedz z cytatem

Miejsce akcji:
- Północna Polska
- droga krajowa nr 6
- miejscowość.... nazwijmy ją X, a właściwie jej obrzeża.

Pomykam sobie tamtędy onegdaj wczoraj razem z tłumem innych mobili z zawrotną prędkością ~40km/h, bo radyjko już od parunastu kilometrów bębniło, że stoją "Misiaki" (a co? mam radyjko - nie to żebym się chwalił Wink)
Widzę sobie ot takie zwykłe przejście dla pieszych - jakich w Rzeczpospolitej tysiące. Na przejściu czai się Babuleńka - jakich w Rzeczpospolitej tysiące. Więc ja po heblach, błysk światłani i zapraszający gest do przejścia (a co? - nie to żebym się chwalił Wink). Babcia weszła na pasy, podziękowała mi skinieniem głowy i ładnie się uśmiechnęła (bezcenne...).
Ruszyłem..... Jakieś 100m dalej przed maskę wyskoczył mi Misiak i tarczą sygnalizacyjną (zwaną popularnie lizakiem) nakazał mi się zatrzymać i zjechać na pobocze.... stanołem (a co? - nie to żebym się chwalił Wink).
Pan się ładnie przedstawił, podał powód zatrzymania (kontrola drogowa Shocked ) i poprosił o dokumenty moje i autka. Miałem (a co? - nie to żebym się chwalił Wink) i dałem Very Happy
Poklikał (albo udawał - tego nie wiem) na komputerku w radiowozie i przyszedł.... z alkomatem. Jako że od paru dni nie piłem soku jabkowego (a co? - nie to żebym się chwalił Wink) śmiało dmuchnąłem w "balonik" i wydmuchałem 0,00 mg/dm3 (a co? - nie to żebym się chwalił Wink).

Misiak potwierdził wynik, oddał mi dokumenty i na odchodne rzucił, że ta Staruszka, którą przepuściłem stała tam już ponad 10 minut Exclamation Exclamation Exclamation

Wnioski Question Wysuńcie sami...... mnie przyszły 2:

1. Jak jedziesz spokojnie i kulturalnie to cię zatrzymają bo pewnie coś z tobą nie tak Evil or Very Mad
2. Misiak miał za ciężką dupę aby podejść do przejścia i pomóc Babci przejść Evil or Very Mad - może powinni mieć na wzór wojska sprawdziany z kondycji?


PS. Przepraszam za wyrażenie
_________________
Dodge Grand Caravan Sport 3,3 - 2000r. - zagazowany

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group