www.asu.pl :: Zobacz temat - Podcisnienie
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Podcisnienie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
alladyn
*
*


Dołączył: Dec 16, 2005
Posty: 309
Skąd: Bundesland

PostWysłany: Wto Gru 18, 2007 15:23    Temat postu: Podcisnienie Odpowiedz z cytatem

Powiedzcie mi taka rzecz ,do EGR ida dwa wezyki ,czy na wolnych obrotach na ktoryms z nih powinno byc jakies podcisnienie?Na komputerzepokazalo ze jest padniety EGR wyjelem wszystko ladnie chodzi zaworek otwiera i zamyka ,wiec oco chozi ze wywala checka z bledem od EGRu moze cos z podcisnieniem?
_________________
MERCURY VILLAGER FULL OPCJA 3.0 95r Sprzedany .Nowy nabytek CHRYSLER T&C 3.8 95.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
sato
*
*


Dołączył: Sep 13, 2007
Posty: 1350
Skąd: Wodzisław Śląski

PostWysłany: Wto Gru 25, 2007 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sprawdzałeś elektrycznie klika ci zaworek może się zacina.mnie wywalało błąd przy elektrozaworku z par paliw tj.(EVAP) bo się zaciął ale nie odłączyłem napięcia i kod zniknął po 2 tygodniach.gdy zaciął się drugi raz po naprawie odłączyłem napięcie na 30min. i błąd zniknął.psiknij mu jakimś sprajem do czyszczenia i postukaj w kierunku otwarcia.u mnie to pomogło a wężyki dobrze sprawdz muszą ci ciasno wchodzić i nie mięć pęknięć:D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group