www.asu.pl :: Zobacz temat - elektryka szukam dobrego
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

elektryka szukam dobrego

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
nikodem
*
*


Dołączył: Oct 10, 2007
Posty: 12
Skąd: JĘDRZEJÓW

PostWysłany: Sro Paź 31, 2007 20:48    Temat postu: elektryka szukam dobrego Odpowiedz z cytatem

mam voyagera 3.8 awd 97r poszukuje goscia który mi naprawi to auto mam pe ni pod domemroblem z alarmem przestał mi dzialac pilot i zaczeły sie problemy z autem jeste z jędrzejowa ale jeste w stanie dowies samochód w okolice radom kraków katowice p i l n e , stoi auto juz dwa tygodnie pod domem i niemam koncepci co dalej ja jeste laikiem co do elektryki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sato
*
*


Dołączył: Sep 13, 2007
Posty: 1350
Skąd: Wodzisław Śląski

PostWysłany: Czw Lis 01, 2007 2:19    Temat postu: problem z alarmem Odpowiedz z cytatem

WITAM.TO FAKT JEST SPORO ELEKTRONIKI W TYCH MODELACH.JA TEż NA POCZąTKU SIę OBAWIAłEM GRZEBAć W KABLACH,ALE JAK RAZ SPRóBUJESZ I CI SIę UDA TO ZOSTANIESZ PRZY GRZEBANIU A DODAM,żE NIE JESTEM żADNYM ELEKTRYKIEM A BAWIE SIę W TE KLOCKI I NAPRAWIAM.CO DO TWOJEJ ELEKTRYKI MUSISZ SPRAWDZIć PLYTKę LICZNIKA MOGą BYć NA NIEJ ZIMNE LUTY A DO SZUKANIA LUTóW JEST POTRZEBNA LUPA.ZIMNE LUTY WYSTęPUJą PRZEWAżNIE NA POłąCZENIACH [ KOSTKI Z BOLCZYKAMI NA PłYTCE I POPRZEZ WIBRACJE TE LUTY PęKAJą I POWODUJą ROZłąCZENIE.JAK JESZCZE SPRAWDZIć CZY POłąCZENIE NA PłYTCE SZWANKUJE ALE TO NA SWOJą ODPOWIEDZIALNOć.JA TAK ZROBIłEMI TO CAłKIEM PRZYPADKOWO.PZREKRęć STACYJKę W ZAPłON I WALNIJ W LICZNIK KILKA RAZY ALBO W TRAKCIE KRęCENIA ROZRUSZNIKIEM ZRóB TO SAMO ZOBACZYSZ CZY TO POMOżE.JEśLI NIE BęDZIę EFEKTU TO TAK MUSISZ ROZEBRAć LICZNIK I SPRADZIć.CZEKAM NA EFEKTY. Very Happy [/u][/i][/b][/url][/quote][/code][/list][/list]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Czw Lis 01, 2007 9:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co ma do rzeczy zimny lut deski rozdzielczej z niedzialajacym alarmem odcinajacym wszystko??,zaczalbym od sprawdzenia baterii w pilocie skoro nie dziala
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Czw Lis 01, 2007 9:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

plizzzzzzzzzz !!!
nie duzymi literami!!!
dla tych co nie wiedza to:
-bardzo kiepsko sie czyta taki tekst
-w nieformalnym regulaminie internetu(netykiecie) pisanie duzymi ma wyrazac KRZYCZENIE!!!
pamietajmy: piszemy po to aby mieli z tego pozytek inni(i tego sie bede trzymal Wink )
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
ply
*
*


Dołączył: Jul 14, 2007
Posty: 438
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Czw Lis 01, 2007 13:38    Temat postu: Re: elektryka szukam dobrego Odpowiedz z cytatem

nikodem napisał:
mam voyagera 3.8 awd 97r poszukuje goscia który mi naprawi to auto mam pe ni pod domemroblem z alarmem przestał mi dzialac pilot i zaczeły sie problemy z autem jeste z jędrzejowa ale jeste w stanie dowies samochód w okolice radom kraków katowice p i l n e , stoi auto juz dwa tygodnie pod domem i niemam koncepci co dalej ja jeste laikiem co do elektryki


napisz co dokladnie nie dziala?
Masz orginalny alarm i pilot czy nie
auto kreci czy nie itd
bo tylko mozemy sie domyslać
_________________
Plymouth Grand Voyager 3,3 '96 LPG, 16l/100km
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Anthrax
*
*


Dołączył: Apr 24, 2007
Posty: 801
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw Lis 01, 2007 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I za skarby świata nie wal w deske - nie jest to metoda naprawy a tym bardziej diagnozowania usterek Shocked
Opisz dokładnie co się dzieje, co działa a co nie Wink
_________________
GMC Vandura 5,7
BMW '03 320 touring - diesel ale w automacie
nowy tel. 793681033
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
sato
*
*


Dołączył: Sep 13, 2007
Posty: 1350
Skąd: Wodzisław Śląski

PostWysłany: Czw Lis 01, 2007 20:52    Temat postu: problem z alarmem Odpowiedz z cytatem

Witam.Przeprszam za pismo dużymi lepiej mi się pisało.Nie jestem biegłym na klawiaturze.Co do walenia w deske nie pochwalam ,ale ja miałem podobny problem i tylko przypadkiem uderzając w dekę zadziałało więc od razu wiedziałem jaka jest przyczyna.Kolega napisał''co ma do rzeczy zimny lut deski rozdzielczej z niedziałającym alarmem odcinajżcym wszystko.O tóż to, że z nikodemem rozmawiałem już wcześniej o tym problemie i napisał mi. pilota sprawdzali nawet baterie zmieniali.Auto odpala na kilka sekund,zapala się na kilka sekund alarm set. Pytanie zasadnicze jakie ma funkcję pilot (do otwierania czy do rozbrajania alarmu).Ja pilotem otwieram,zamykam i nic więcej i także zapala się alarm set na kilka sekund a więc nie ma pewności ,że jego alarm rozbraja komputer.O ile sobie przypominam podobne posty były już na temat alarmu czy braku podświetlenia licznika i tam zostały zastosowane kuracje w postaci rękoczynów z skutkiem pozytywnym.Gdyby kolega był bliżej napewno podjął bym tego typu wyzwanie ale mam tylko czas w soboty i niedziele.Pozdrawiam wszystkich.[/u]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
nikodem
*
*


Dołączył: Oct 10, 2007
Posty: 12
Skąd: JĘDRZEJÓW

PostWysłany: Sro Lis 14, 2007 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witama . sorki ze nie odpisywalem wam od razu . ominoł mi elektryk cały ten alarm. otwieram auto z kluczyka cos tam pomieszal i odpala normalnie jedyna zeczą co nie dziala to przestało mi chodzic radio wogule sie nie wlancza miga dioda na tym radiu i jest martwe tak jak by nie bylo w nim pradu wogule .niewiem dzie sa bespieczniki od radia moze jest spalony . powiecie mi jeszcze jak sie jeszcze zdejmuje góre deski bo mam spalona żarówke od air bag lub jest co jeszcze tam popiepszone dzieki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Czw Lis 15, 2007 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyciagnij radio ale nie rozpinaj kabli,sprawdz czy dochodzi napiecie po przekreceniu kluczyka,jesli nie wez to omin i pociagnij bezposrednio z aku albo z listwy bezpiecznikow
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group