www.asu.pl :: Zobacz temat - szyby el. przestały działać-voyager
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

szyby el. przestały działać-voyager

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
jaca
*
*


Dołączył: Jul 24, 2007
Posty: 16

PostWysłany: Czw Wrz 13, 2007 17:11    Temat postu: szyby el. przestały działać-voyager Odpowiedz z cytatem

witam co może być przyczyną? nagle przestały mi działac przełączniki przednich szyb ale tylko przełączniki od strony kierowcy,od pasażera działa ale mam otwartą szybe od kierowcy i niemam jej jak zamknąć od pasarzera szyba działa jak się zamykaprzełącznikiem na dżwiach pasażera a od ierowcy nie,pod kierownicą jest jakiś przekaźnik w którym coś klika ale niewiem czy to coś ma wspólnego prosze o pomoc t&c 97r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
WMA
*
*


Dołączył: Dec 18, 2004
Posty: 761
Skąd: Skierniewice, Żyrardów, Warszawa

PostWysłany: Czw Wrz 13, 2007 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz nie mieć styków na przełączniku. Zdemontuj cały wyłącznik dochodzą do niego dwie kostki na pewno się nie pomylą. Możesz sprawdzić czy masz przepływ prądu lub lekko zewrzeć styki. Już dawno tego nie robiłem to i trochę wyszło z głowy.
_________________
Chrysler 300M 3,5 '99 gaz jedyny w okolicy - już nie
Chrysler Town&Country 3,8 '05
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group