www.asu.pl :: Zobacz temat - uszczelki pod głowicę - pytanie do asu
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

uszczelki pod głowicę - pytanie do asu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
darioso
*
*


Dołączył: Mar 17, 2005
Posty: 208
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Cze 25, 2007 20:46    Temat postu: uszczelki pod głowicę - pytanie do asu Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie, właśnie jestem w trakcie prac remontowych związanych z wymianą uszczelek pod głowicą. Powstał bardzo nieciekawy problem związany z zakupem uszczelek od gościa z Poznania za pośrednictwem ALLEGRO. Facet widocznie współpracuje z www.amerykany.pl bo takie same uszczelki znajdują się na ich stronie za 699 PLN - do FORD Windstar 1996r., 3.8l 210 KM.
Problem to niepasujące, a będące w zestawie uszczelki dolnego kolektora ssącego. Poniżej obrazek pudełka jakie zakupiłem:



Mechaniory mi mówią, że wersja mocniejsza pod dolny kolektor ssący wymaga uszczelek gumowych z wtopionym plastikiem. A tu takowych w zestawie ni ma, są za to inne niepasujące na otwory śrub. Czy spotkaliście się z tym problemem?
Dla mnie to oczywiście problem, bo człowiek pełen wiary wydaje niemałą kasiorę, i jeszcze słyszę że takie uszczelki osobno pod dolny kolektor ssący chodzą w Warszawie po 500 zł!!!!!!! Twisted Evil
Puszczam ten post ku przestrodze dla innych właścicieli Windstarów.
_________________
WINDSTAR 96 3.8 ZAGAZOWANY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pon Cze 25, 2007 21:21    Temat postu: uszczelki Odpowiedz z cytatem

Wiem ze tam sa rozne rodzaje.... Jutro to sprawdze dokladnie. Napewno w nowszych silnikach po 99 sa rozne rodzaje 3 i 4 mm uszczelki po kolektor....

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group