www.asu.pl :: Zobacz temat - Pompa paliwa w Cirrusie nie działa
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pompa paliwa w Cirrusie nie działa

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
chwiler
*
*


Dołączył: Feb 26, 2007
Posty: 2

PostWysłany: Sob Cze 02, 2007 7:21    Temat postu: Pompa paliwa w Cirrusie nie działa Odpowiedz z cytatem

2 miesiące temu wymieniałem pompę paliwa i chyba cos się zawiesiło. Nie słychać jej po przekręceniu kluczykiem. Czy macie jakiś pomysł? Zerknąłem w bezpieczniki i nie widzę żeby coś było popalone.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Sob Cze 02, 2007 7:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wymieniłeś na nową czy używke?
Jeśli napięcie do niej dochodzi a ona nie pracuje to ją trafiło i trzeba wymienić.
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
Quiet
*
*


Dołączył: May 06, 2007
Posty: 39
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sob Cze 02, 2007 21:36    Temat postu: Re: Pompa paliwa w Cirrusie nie działa Odpowiedz z cytatem

chwiler napisał:
2 miesiące temu wymieniałem pompę paliwa i chyba cos się zawiesiło. Nie słychać jej po przekręceniu kluczykiem.

Pomóc się nie da. Pewno trza wymienić. A ja mam inny objaw. Jak stanę na światlach i cholerstwo się pali wystarczająco długo na czerwono, to dochodzi z tyłu bulgotanie. Wystarczy lekko nacisnąć pedał gazu i... znowu spokój na jakiś czas. Już mi raz walnął bezpiecznik na zadupiu od pompy. Z sercem na ramieniu zapakowałem nowy. Zrobiłem od tamtej pory jakieś 650 km, bez najmniejszego problemu. Czy to bulgotanie i przepalenie bezpiecznika, to ostrzeżenie neonka - chłopie wymień pompę? czy może ten typ tak ma?
_________________
Chrysler Neon 1.8i (czarny) 1997/8
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
chwiler
*
*


Dołączył: Feb 26, 2007
Posty: 2

PostWysłany: Wto Cze 05, 2007 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pompę wymieniłem na nową. Teraz przestała działać nagle, żadnych ostrzeżeń...szarpania, bulgotania Smile nie działa i już. Podejrzewam że może coś sie rozpięło jakaś wtyczka albo co. Czy wie ktoś gdzie tego szukać w Cirrusie? Podpowiedzcie co powinienem sprawdzić, bo może to pierdoła i nie ma co robić zamieszania. Pompy z reguły działaja chyba dłużej niż 2 miesiące Sad
Pozdro
_________________
CIRRUS 2.5 l, 1996 r.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group