www.asu.pl :: Zobacz temat - HomeLink jak zaprogramować?
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

HomeLink jak zaprogramować?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
raster
*
*


Dołączył: Apr 07, 2007
Posty: 84
Skąd: Legionowo

PostWysłany: Wto Maj 08, 2007 20:21    Temat postu: HomeLink jak zaprogramować? Odpowiedz z cytatem

witam

jest coś takiego w moim DGC (trzy przyciski pod wyświetlaczem komputera) co można zaprogramować żeby otwierać zdalnie bramę lub drzwi od garażu (if eqiupped naturalnie)
próbowałem to dostroić do mojej bramy wg. instrukcji amerykańskiej ale albo coś żle zrozumiałem albo to ustrojstwo działa w USA na innych falach

czy komuś się to udało?


przy okazji czy amerykańskie DVD można przestroić na nasze czy trzeba wymienić?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Wto Maj 08, 2007 20:27    Temat postu: DVD Odpowiedz z cytatem

DVD da sie przstroic ale z tym to musialbys sie udac do elektronika lub do ludzi od sprzetu samochodowego(wiem ze klienci nasi gdzies sobie przerabiali i chodzi).

Co do DGC to nigdy sie tym niebawilem, wiec poczkemy na kogoskomu sie to udalo. Moim zdaniem powinno dziala bo to poprostu dziala na tej samej zasadzie jak piloty uniwersalne do telewizorow.... Confused

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
BoMBowiec
*
*


Dołączył: Dec 05, 2005
Posty: 132

PostWysłany: Wto Maj 08, 2007 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Przytrzymaj dwa zewnetrzne przyciski Homelink dopoki nie zacznie czerwona lampka migac intensywnie. Pusc przyciski.

2. Wymysl, który przycisk chcesz zaprogramowac.

3. Trzymaj pilot od np. bramy powierzchnia przyciskow do gory w taki sposob by nie zaslaniac czerwonej lampki.

4. Uzywajac obu rak przycisnij przycisk na pilocie i przycisk na Homelinku.

5. Trzymaj przyciski wcisniete i zauwazysz ze czerwona lampka miga raz wolniej, a raz szybciej. Szybsze miganie moze potrwac minute albo dluzej i oznacza, ze HomeLink został zaprogramowany. Pusc przyciski w momencie, kiedy lampka zacznie migac szybko.

Tak mnie wiecej z tlumaczenia z instrukcji. W Cadillacu dziala Very Happy Chociaz zdarza sie u nas, ze ma jakies fazy i otwieranie bramy nie zawsze chce zaskoczyc przy pierwszym wcisnieciu, albo z dalszej odleglosci. Zamykanie bramy zawsze bez problemow.
_________________
Maciej Mikler - Van Klub Polska - http://www.van-club.com
'85 Dodge Ram Van 5.2V8 - http://www.salonka.prv.pl
'04 Dodge Ram Pickup 5.7V8
'95 Cadillac Eldorado TC 4.6V8
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
raster
*
*


Dołączył: Apr 07, 2007
Posty: 84
Skąd: Legionowo

PostWysłany: Wto Maj 08, 2007 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki jutro spróbuję

może źle przetłumaczyłem pkt. 1 i sądziłem że dwa dowolne przyciski a chodzi o skrajne
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group